Hyvää itsenäisyyspäivää! Toimituskulut ilmaiseksi yli 49 € tilauksiin koodilla SUOMI105.
Ilmainen toimitus yli 99 € tilauksiin

Emmyn yhteystiedot

Emmy Clothing Company Oy (y-tunnus: 2693438-9), Hemmolankatu 19, 08150 Lohja.

Hallinto ja markkinointi:
Maria 01, Lapinlahdenkatu 16, 00180 Helsinki

Asiakaspalvelu:
Sähköposti: info@emmy.fi
Puhelin: 050 467 8628, arkisin ma–pe klo 9–15.

Voit lähettää palautetta ja kysymyksiä chatin kautta (sininen puhekupla sivun oikeassa alareunassa) sähköpostitse ja Facebook-sivuillamme. Jos et saa vastausta lähettämääsi sähköpostiin, voi olla että viesti tai vastaus jää suodattimeen eikä siksi saavu perille. Otathan tällöin meihin yhteyttä toista kanavaa käyttäen.

Tilausten noudot ja myytävien tavaroiden tuonti:
Osoitteemme on Hemmolankatu 19, Lohjan Pappilankorvessa. A-halli, sisäänkäynti ovesta numero 22 (Talliosakkeen halli). Soita ovikelloa oven vieressä. HUOM! Jos käytät Google Maps -sovellusta, kirjoita hakukenttään osoitteen sijasta Emmy Clothing Company.

Katso tarkemmat ajo-ohjeet Emmyn toimipisteelle tästä >>

Olemme paikalla arkisin maanantaista perjantaihin klo 7–15. Puh. 050 467 8628

Emmy-myyntilaatikot:
Katso myyntilaatikoiden tarkemmat sijainnit ja ohjeet täältä >>

Yhteystiedot

Timo Huhtamäki
Toimitusjohtaja
timo@emmy.fi
040 714 0705

Hanna Autio
Operatiivinen johtaja, perustaja
hanna@emmy.fi
040 573 9201

Michael Lutzeier
Talous
michael@emmy.fi
040 832 0705

Anssi Piirainen
Teknologia anssi@emmy.fi

Nea Lahtinen
Prosessinjohto
nea@emmy.fi

Minttu Käenmäki
Markkinointi
minttu@emmy.fi

Henna Onkalo
Digimarkkinointi
henna@emmy.fi

Yhteystiedot medialle:

Timo Huhtamäki
Toimitusjohtaja
timo@emmy.fi
040 714 0705

Hanna Autio
Operatiivinen johtaja, perustaja
hanna@emmy.fi
040 573 9201